grup gjaku1 560x340 - Kërkohet urgjentisht gjak i grupit A negativ në Ferizaj

Urgjentisht kërkohet grupi i gjakut “A negativ” për një person në Ferizaj që gjendet në gjendje të rëndë.

I sëmuri ndodhet në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Ferizaj.

Për çdo rast ju lutemi të lajmëroheni në numrat e telefonit:

044902408 dhe 045471013 si dhe ne 044 420835.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.