Loading...

Është zbuluar identiteti i dy vajzave që humbën jetën mbrëmë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj pasi po ktheheshin nga festa e fundvitit me kolegët e punës.

Aksidenti ndodhi gjatë orëve të para të ditës së sotme, konkretisht në orën 02:00 dhe vajzat po ktheheshin me kolegë të tjerë kur ndodh aksidenti, i cili krahas dy të vdekurave shkaktoi plagosjen e rënde dhe të dy personave të tjerë.

Njëra prej viktimave është L.S 23 vjeçe, kurse tjera është K.H, 31 vjeçe.

Në galerinë e mësipërme gjenden fotot e vajzave që humbën jetën në aksident.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.