ed5f4edf80f2e24912f51ac2db32af2c1 560x362 - Edhe një këngë bashkë: Mozzik dhe Loredana hyjnë në 2019 me “Romeo&Julieta” (VIDEO)

Pas këngës shumë të suksesshme bashkë dhe pasi u bënë prindër të vajzës Hana, Mozzik dhe Loredana kanë realizuar edhe një projekt bashkë.

“Romeo&Julieta” quhet kënga e re cila do të publikohet gjatë vitit 2019.

Ka qenë Mozziku ai që e ka publikuar një video në Instagram me anë të cilës na zbuloi pak nga kënga e re.

Nëse nuk e dini, të dy do të performojnë sonte në Ferizaj në qytetin e tyre të lindjes, pas një kohe të gjatë pa koncerte.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.