28660631 2042833265733973 5579633406264707368 n1 560x416 - KF Ferizaj me biletë vjetore

Skuadra jonë ka vënë në shitje biletat vjetore për ta ndjekur klubin gjatë sezonit 2018/19 në Superligën e Kosovës në futboll.

Çmimi eshtë 50€.

Me këtë çmim eshtë një ndihmë modeste dhe morale për klubin e qytetit tonë, që së bashku të arrijmë sukseset që ky klub dhe ky qytet i meritojnë.

Ju njoftojmë se biletat mund t’i bleni tek drejtori i klubit, Nadir Haxhimusa ( 044 164 789-) dhe tek antari i klubit, Besim Salihu (044100994)

Ta arrijmë së bashku sukseset, sepse vetëm të bashkuar mund t’ia dalim.

38612510 2265232530160711 4117370162087198720 n1 - KF Ferizaj me biletë vjetore

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.