This is the KF Ferizaj tag.

Lajme nga KF Ferizaj | Ferizaj24 portali më i madh për qytetin e Ferizajt, lajmet e fundit në kohë reale, e përditshme dhe e pavarur.

Skuadra jonë ka vënë në shitje biletat vjetore për ta ndjekur klubin gjatë sezonit 2018/19 në Superligën e Kosovës në futboll. Çmimi eshtë 50€. Me…