49210894 2500016473348981 6432055907667935232 n1 560x416 - KF Ferizaj po dorëzohet para kohe!

Skuadra jonë eshtë ‘dorëzuar’ para kohe, për të rënë nga liga! Jemi të habitur dhe të zhgënjyer që klubi jonë nuk po merrë mbështetje nga askush, edhe pse kemi disa nga kompanitë më të mëdha në Kosovë.

Sipas orarit të ndeshjeve skuadra jonë mund të mbetët në superligë pa asnjë problem, por problemi eshtë që klubi nuk po merrë mbështetje nga askush.

Problemet brenda klubit nuk kanë të ndalur, tani futbollistët aktual kanë paralajmruar largimin nga klubi, nëse nuk kryhen pagat nga kryesia.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.