w 21 560x416 - KFOR-i ia del, dy vetura kalojnë këtë thellësi të madhe në fshatin Sojevë (VIDEO)

Veturat e fuqishme të tyre kanë bërë që të kalonin një pengesë aspak të lehtë në magjistralen Ferizaj-Gjilan.

Në fshatin Sojevë dy vetura turke të KFOR-it shihen duke kaluar në thellësi të ujit afër kampit “Bondsteel”.

Vërshimet kanë kapluar shumë pjesë të Kosovës, pas reshjeve të shumta.

Pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.