kiara tito nuk e pranon lidhjen me butrint imerin 560x416 - Kiara Tito nuk e pranon lidhjen me Butrint Imerin
kiara tito nuk e pranon lidhjen me butrint imerin - Kiara Tito nuk e pranon lidhjen me Butrint Imerin

Bukuroshja shqiptare, Kiara Tito, ka refuzuar që të pranojë se është në lidhje me këngëtarin, Butrint Imeri.

Këngëtari dhe bukuroshja kanë dhënë indikacione se kanë një romancë tash e sa kohë.

Dyshja madje kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave shqiptare për një romancë të mundshme.

Kiara ishte e pranishme në emisionin “Shiko kush LUAN” dhe në pyetjen nëse do të pranonte lidhjen me Butrintin ose të pijë atë që i është caktuar, Kiara refuzoi të përgjigjej.

“Qenka i mirë ky shotsi”, u prononcua shkurt bukuroshja.

Kiara dhe Butrinti thuhet se tash e sa kohë janë në një lidhje edhe pse të dy e kanë mohuar.

Bukuroshja që prej asaj kohe bëri bujë në Instagram duke qenë prej femrave të ndjekura më atraktive shqiptare. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.