patrisi i qendron prapa tunes eshte thenia vellau si shkau tiani dhe tuna me te rendesishem ne jeten time 560x416 - Patrisi i qëndron prapa Tunës: Është thënia ‘vëllau si shkau’, Tiani dhe Tuna më të rëndësishëm në jetën time

Muzikanti Patris Berisha është munduar që të ndërprejë spekulimet në familjen e tij.

Ishte vëllai i tij, Roberti, ai që kritikoi hapur Tunën duke e akuzuar se dëshiron ta shkatërrojë famijen Berisha edhe pse këtë nuk do të mund ta bëj.

Roberti potencoi atë kohë te Rudina në Klan se Tiani për të është shumë i vlefshëm ashtu si Patrisi, por se me Tunën nuk dëshiron të ketë fare punë.

Është vet Patrisi ai që ishte prezent me Tunën në emisionin e Ermal Mamaqit duke bërë disa pohime të forta.

patrisi i qendron prapa tunes eshte thenia vellau si shkau tiani dhe tuna me te rendesishem ne jeten time - Patrisi i qëndron prapa Tunës: Është thënia ‘vëllau si shkau’, Tiani dhe Tuna më të rëndësishëm në jetën time

Për Patrisin gjëja më e rëndësishme janë Tuna dhe djali Tiani, madje lëvdoi këngëtaren që është bashkëshortja e tij duke thënë se ka ditur të menaxhojë situatën mirë pavarësisht sulmeve të mediave.

“Secili njeri ka të drejtë të shprehet dhe të thotë mendimin për dikë. Ne e kemi një thënie në Kosovë ‘Heta i shikon punët e veta’ kështu që secili duhet të shohë punën e vetë, shtëpinë e vetë, gruan e vetë. Unë shoh gruan time. Nuk bie pre e mediave, as e portaleve. Jam shumë krenar për Tunën që ka ditur të menaxhojë situata të tilla, sulmet nga mediat dhe në asnjë moment nuk e ka humbur përqëndrimin si nënë dhe punën e palodhshme që bën në karrierë”.

“Ne themi me shaka ‘Vëllau si shkjau’ kur do ta nënçmosh serbin, i themi shkjau dhe e kemi me shaka këtë. Vëllai ka vendin e vetë, gruaja vendin e vetë. Unë kam familjen time, për mua me rëndësishme është gruaja dhe djali im se çdo gjë tjetër në botë. Tuna dhe Tiani janë dy personat më të rëndësishëm në jetën time, me gjithë respektin për të gjithë familjarët”, u shpreh Patrisi.

I pyetur nëse mund të hidhet pas krahëve ky sherr mes tyre, Patrisi u përgjigj: “Ne nuk jemi në luftë, as në gjak. Çdo cudi ndodh tre ditë. Shpresoj që kjo të përmbyllet dhe të harrohet”.

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.