kidda thote se ka refuzuar tunen per bashkepunim 560x416 - Kidda thotë se ka refuzuar Tunën për bashkëpunim

Reperi i ri, Kidda, ka bërë pohime interesante në paraqitjen e fundit televizive.

Ai në emisionin NIN në Klan Kosova foli për karrierën dhe për jetën e tij private.

Reperi potencoi se ai është ndarë i kënaqur me këtë verë, ndërkaq tregoi edhe detaje tjera.

I pyetur nëse ka refuzuar dikë për të bashkëpunuar, ai tha se ka shumë emra.

kidda thote se ka refuzuar tunen per bashkepunim - Kidda thotë se ka refuzuar Tunën për bashkëpunim

Në fund pranoi se Tuna është këngëtarja të cilën ai e refuzoi që të bashkëpunonte, por që nuk tregoi arsyet.

Duket se reperit nuk i pëlqeu këngëtarja për të realizuar bashkëpunim muzikor.

Kidda njihet për këngët e tij “Flakë” dhe “Money” që u bënë mjaft të dëgjuara sidomos gjatë kësaj vere. /Telegrafi/

[embedded content]