kidda thote se ka refuzuar tunen per bashkepunim 560x416 - Kidda thotë se ka refuzuar Tunën për bashkëpunim

Reperi i ri, Kidda, ka bërë pohime interesante në paraqitjen e fundit televizive.

Ai në emisionin NIN në Klan Kosova foli për karrierën dhe për jetën e tij private.

Reperi potencoi se ai është ndarë i kënaqur me këtë verë, ndërkaq tregoi edhe detaje tjera.

I pyetur nëse ka refuzuar dikë për të bashkëpunuar, ai tha se ka shumë emra.

kidda thote se ka refuzuar tunen per bashkepunim - Kidda thotë se ka refuzuar Tunën për bashkëpunim

Në fund pranoi se Tuna është këngëtarja të cilën ai e refuzoi që të bashkëpunonte, por që nuk tregoi arsyet.

Duket se reperit nuk i pëlqeu këngëtarja për të realizuar bashkëpunim muzikor.

Kidda njihet për këngët e tij “Flakë” dhe “Money” që u bënë mjaft të dëgjuara sidomos gjatë kësaj vere. /Telegrafi/

[embedded content]

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.