kim kardashian pozon e zhveshur me vajzen ngjitur per trupi kritiket mendojne se e ka tepruar 560x416 - Kim Kardashian pozon e zhveshur me vajzën ngjitur për trupi, kritikët mendojnë se e ka tepruar
kim kardashian pozon e zhveshur me vajzen ngjitur per trupi kritiket mendojne se e ka tepruar - Kim Kardashian pozon e zhveshur me vajzën ngjitur për trupi, kritikët mendojnë se e ka tepruar

Kim Kardashian ka ditur gjithmonë që të marrë vëmendjen e faqeve rozë me imazhet që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo është duke e reklamuar koleksionin e ri të kozmetikës, ndërsa si pjesë e fushatës reklamuese i ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale.

Në njërën prej tyre ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme, teksa për gjoksin e saj e ka mbështetur vajzën nëntëmuajshe, Chicago.

“Fëmija im engjëllor”, ka shkruar Kim në përshkrim duke përmendur më pastaj produktin e ‘KKWBeauty’.

Lexo po ashtu:

Me këtë fotografi, 38-vjeçarja e reklamon produktin për hijen rozë për sy.

Fotografia ka marrë më shumë se 4.3 milionë pëlqime nga fansat e shumtë të saj në Instagram.

Mirëpo, krahas atyre që e kanë lavdëruar, ka pasur edhe të tillë që nuk u pëlqen një imazh i tillë.

Një grup kritikësh konsiderojnë se Kim e ka tepruar me këtë pozë dhe se është shembull i keq për fëmijët e saj. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.