1B336878 BA0F 4D93 9BAD E2C5C5626CF21 560x374 - Komuna e Ferizajt: Banorët jashtë qytetit mund të kthehen më së largu nesër në ora 17:00

Komuna e Ferizajt ka bërë të ditur se banorët që duhet të kthehen në qytet munden më së largu nesër në ora 17:00.

“Të nderuar qytetarë, siç jeni njoftuar, sot është vendosur karantinimi i Ferizajt.”

“Të gjithë banorët të cilët ndodhen jashtë Komunës së Ferizajt, kanë mundësinë të kthehen më së largu nesër (12 prill), deri në ora 17.00. Ju faleminderit për mirëkuptim”, shkruhet në njoftimin e Komunës.

sadasdasd 11 - Komuna e Ferizajt: Banorët jashtë qytetit mund të kthehen më së largu nesër në ora 17:00

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.