engjulli i rojes 560x416 - Kryetari Aliu uroi pashkët katolike

Përmes një publikimi në faqen e tij zyrtare në facebook, kryetari i Komunës së Ferizajt Agim Aliu ka uruar katolikët për festën e Pashkëve!

“Me dëshirën që paqja e lumturia, shëndeti e mirëqenia të mbretërojnë në jetën tuaj, të gjithë besimtarëve katolikë, gëzuar Pashkët!” ka shkruar Aliu në facebook.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.