rsz aaliu 660x3301 560x330 - Kryetari Aliu uron të gjithë besimtarët e krishterë

Me rastin e Krishtlindjes, Kryetari i komunës së Ferizajt Agim Aliu, Iu rezervoj urimet më të ngrohta e dashuriplota me rastin e Krishtlindjes, festës që dha mesazhin ngadhënjimtar të racës njerëzore, lidhjes së pashkëputshme me besimin në Zot, shpresës dhe dëlirësisë.

Me dëshirën që për ju dhe familjen tuaj të ketë gëzime e solidaritet, paqe dhe unitet, për shumë mote Krishtlindja!

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.