Labinot Tahiri1 560x416 - Labi e ‘kall’ Kaçanikun me këngën ‘Ushtron Gryka e Kaçanikut’

Labinot Tahiri njihet për vokalin dhe atmosferën që bënë në çdo paraqitje të tij publike.

Së fundmi, Tahiri e ka ‘kallur’ atmosferën në një klub nate në Kaçanik.

labi21 - Labi e ‘kall’ Kaçanikun me këngën ‘Ushtron Gryka e Kaçanikut’

Më këngën ‘Ushtron Gryka e Kaçanikut’, ai ka entuziazmuar publikun duke bërë që të ndezët edhe më shumë atmosfera.

kabi41 - Labi e ‘kall’ Kaçanikun me këngën ‘Ushtron Gryka e Kaçanikut’

labi31 - Labi e ‘kall’ Kaçanikun me këngën ‘Ushtron Gryka e Kaçanikut’

labi11 - Labi e ‘kall’ Kaçanikun me këngën ‘Ushtron Gryka e Kaçanikut’

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.