screenshot 12 1539637230 6076652 11 560x416 - Labi i reagon ‘live’ Batonit për një deklarim në emision me Pacollin

Sonte mysafir i Baton Haxhiut në emisionin e tij në Klan Kosova ka qenë i ftuar presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, ku kanë diskutuar për çështjet aktuale politike me theks të veçantë për shkarkimin e ministrit të MPB-së, Bejtush Gashi dhe emërimin e Ekrem Mustafës nga Ferizaj.

Baton Haxhiu në hyrje të emisionit e ka quajtur Labinot Tahirin politikan lazdran dhe të parëndësishëm.

Ndaj këtij deklarimi të tij ka reaguar Labinot Tahiri për një kyçje ‘live’ në Facebook, i cili ka thënë se Ferizaj shumë më herët e ka merituar të ketë ministër, kërkesë e cila atij i është realizuar sot me ministrin e ri të MPB-së.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.