w 8 560x416 - Labinot Tahiri dhuron edhe një autoambulantë për një nga komunat e Kosovës

Këngëtari dhe humanisti Labinot Tahiri ka vazhduar me aktivitetin e tij për të siguruar mjete për shtëpitë e shëndetit për komunat e Kosovës.

Ai ka siguruar edhe një autoambulantë, të cilën ka thënë se shumë shpejtë do ta dërgojë në një nga komunat që kanë nevojë për një të tillë.

aa - Labinot Tahiri dhuron edhe një autoambulantë për një nga komunat e Kosovës

Labi edhe para pak javësh kishte siguruar një autoambulancë të cilën ia kishte dërguar Shtëpisë së Shëndetit në Podujevë.

Ky është postimi i plotë i Labit rreth sigurimit të autoambulantës së fundit:

Oooo me rendesi mos me u ndal , se asgje tjetër nuk ka peshë më shumë se shëndeti…!

Faleminderit të gjithëve për vullnetin e mirë.

Shikoni, prap jam dhe duhet te jemi të kënaqur kur shohim në këto ditë vështirsie që ka njerëz të cilët do e mos duan tē gëzojnë qytetarët dhe të lehtesojnë punën e shëndetësisë…!

Faleminderit të gjithëve për vullnetin e mirë.

Shikoni, prap jam dhe duhet te jemi të kënaqur kur shohim në këto ditë vështirsie që ka njerëz të cilët do e mos duan tē gëzojnë qytetarët dhe të lehtesojnë punën e shëndetësisë…!

Labi Kosovë e Shqipërisë

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.