WP 10 560x416 - Labinot Tahiri pranon mirënjohje nga Rufki Suma

Kryetari i Hanit të Elezit e nderoi me mirënjohje Labinot Tahirin.

Këngëtari Labinot Tahiri, me anë të një postimi në Instagram, bëri të ditur se ka marrë mirënjohje nga kryetari i Hanit të Elezit, shkruan lajmi.net.

Ai tha se ndihet i nderuar për këtë mirënjohje, ndërsa falënderon Sumën dhe kryetarët e komunave të tjera për vlerësimin e punës humanitare që ka bërë gjatë pandemisë.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I LABIT, PA NDËRHYRJE:

“U ndjeva i nderuar kur pranova MIRËNJOHJE nga një udhëheqës i suksesshëm, kryetar i Hanit të Elezit , Z Rufki Suma!

Arsyea pse u ndjeva i tillë , ishte sepse ky njeri, pêrveq se iu dha ushtarakëve të tij motiv në luftën për Liri, ju dha edhe qytetarëve të kësaj ane motiv dhe dinjitet për tu krenuar me Komunën e tyre!

Kryetar, juve dhe gjithë kryetarëve të Komunave ku pa dallime kam shpêrndarë donacione edhe para edhe pas pandemisë, ju falenderoj për vleresimin e punës sime të cilën e bëj me shpirt, i obliguar nga Zoti dhe dora e popullit tim, të cilët më dhuruan epitetin e një HUMANISTI ashtu siq ishin të parët tanë, duke kontribuar me shumë dashuri me thënjen Dora për dorën e SHQIPTARËVE.

Do jem në shërbim të vendin ashtu siq ishin ushtarët tuaj.

Me respekt dhe dashuri për punën tuaj, Labinot Tahiri Ferizaj Kosovë e Shqipërisē. 🤝”

WP 10 - Labinot Tahiri pranon mirënjohje nga Rufki Suma

WP 11 - Labinot Tahiri pranon mirënjohje nga Rufki Suma

WP 12 - Labinot Tahiri pranon mirënjohje nga Rufki Suma

WP 13 - Labinot Tahiri pranon mirënjohje nga Rufki Suma

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.