29388611 10215873666102650 4769931782051069952 n e1528048540769 560x416 - Lansohet projekti më i ri nga Brothers P, bashkëpunim me Marcus Aurelius

“Solo Per Te” është projekti më i ri që ka lansuar këngëtari Brother P në bashkëpunim me Marcus Aurelius.

“Brothers P’ njihen për lansimin e shpeshtë të videokëngëve, dhe ato kanë nisur të dëgjohen shpejtë./Ferizaj24/

Videoklipi është realizuar nga Kevin H. Samuel, Producent hipnotik, miksuar nga: Chekaa, masterizuar: Lex Barkey.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.