Lëndohet në vendin e punës një person në Ferizaj

auto ndertimtari15388254901 560x416 - Lëndohet në vendin e punës një person në Ferizaj

Ka pësuar lëndime trupore një person në Ferizaj, kjo pasi i njëjti gjatë kohës që ishte duke punuar në një ndërtesë në ndërtim e sipër.

Policia e ka konsideruar rastin si lëndim aksidental e po ashtu sipas policisë rasti është duke u hetuar më tutje.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar ka pranuar trajtim mjekësor në QKUK pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar në një ndërtesë në ndërtim e sipër, ka pësuar lëndime trupore, rasti vazhdon të hetohe”, njofton polcia.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.