c84f57899017776d509db1994977f7771 560x416 - Lëndohet një punëtor në vendin e tij të punës në Ferizaj

I lënduari pas lëndimeve të marra në vendin e punës ka pranuar trajtim mjekësor.

Policia e Kosovës përmes raportit të policisë ka bërë të ditur se një punëtor është lënduar në vendin e tij të punës.

Personi është lënduar për shkak të mungesës së sigurisë në punë.

I lënduari pas lëndimeve të marra në vendin e punës ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.