w 109 560x416 - Loredana Zefi merr vëmendjen me paraqitjen atraktive në imazhet e fundit

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, reperja me prejardhje nga Ferizaj ka publikuar disa fotografi të reja për ndjekësit e saj në Instagram.

loredana 1425883974814221332466188257968500956046275n 881x1024 - Loredana Zefi merr vëmendjen me paraqitjen atraktive në imazhet e fundit

Ajo është shfaqur mjaft tërheqëse dhe atraktive, teksa ka pozuar për një markë të re të produkteve kozmetike.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për paraqitjen.

loredana 1433684151643173585593735889800979996856239n 880x1024 - Loredana Zefi merr vëmendjen me paraqitjen atraktive në imazhet e fundit

Loredana përndryshe vazhdon të jetë aktive dhe shumë e angazhuar me projekte të shumta muzikore, të cilat priten gjithmonë mirë nga publiku.

Ndërsa sa i përket jetës private, temë për mediat rozë vazhdon të mbetet relacioni i saj me babain e vajzës së saj, reperin Mozzik.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.