w 108 560x416 - A po shembet KF Ferizaj? Paralajmërojnë tërheqjen nga garat

Ditë të këqija për klubin e futbollit Ferizajt.

Paralajmërimet e fundit janë shqetësuese, ekziston rreziku që klubi edhe të tërhiqen nga garat e Ligës së Parë të Kosovë.

A po shembet KF Ferizaj?

“Ferizaj gjatë ditëve në vazhdim pritert t’i ndaloj stërvitjet.

Skuadra jonë pritët ti ndalojë stërvitjet, pas krizës së madhe financiare që është klubi ynë, ku shumë lehtë mund edhe të largohemi nga kampionati.

Lusim aksionarët, donatorët, kryetarin e komunës që t’i dalin në ndihmë klubit tonë, pasi jemi në një krizë shumë të rëndë financiare”, shkruan në faqen e klubit.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.