luana vjollca ndryshon drastikisht behet zeshkane 560x416 - Luana Vjollca ndryshon drastikisht, bëhet zeshkane

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca, ka nisur sezonin e ri të emisionit “Shiko kush luan”, që transmetohet çdo të diele në Top Channel.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, moderatorja shfaqet me një ndryshim të ri në pamjen e saj.

Nga një bionde e theksuar, ajo është kthyer në një zeshkane tërheqëse, dhe këtë e dëshmon fotografia e fundit.

Lexo po ashtu:

Ajo duket mjaft atraktive, ndërsa bën për vete fansat me dukjen e saj tashmë të ndryshuar.

luana vjollca ndryshon drastikisht behet zeshkane - Luana Vjollca ndryshon drastikisht, bëhet zeshkane

Luana ka qenë shumë aktive gjatë verës me koncerte e projekte muzikore, ndërsa pritet që së shpejti të sjellë edhe një tjetër këngë të re.

Njëkohësisht, ajo vazhdon të jetë e pranishme çdo të diele pranë teleshikuesve përmes emisionit të saj. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.