luana vjollca pozon si nje brune atraktive ndersa ve ne pah te pasmet 560x416 - Luana Vjollca pozon si një brune atraktive, ndërsa vë në pah të pasmet
luana vjollca pozon si nje brune atraktive ndersa ve ne pah te pasmet - Luana Vjollca pozon si një brune atraktive, ndërsa vë në pah të pasmet

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, pak ditë më parë mori vëmendje e të gjithëve me ndryshimin e ri që bëri në pamjen e saj.

Nga një bionde e theksuar, ajo u kthye në një brune, duke bërë një ndryshim vërtet të dukshëm në paraqitjen e jashtme.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku kësaj radhe vjen si një brune mjaft atraktive.

E veshur në një fustan të zi të shkurtër, Vjollca vuri në pah mjaft mirë figurën e saj trupore.

Lexo po ashtu:

Duke vënë të pasmet në plan të parë, Luana bëri që mijëra pëlqime e komente të vërshojnë nga ajo.

Përndryshe, e njëjta po vazhdon të jetë çdo të diele pranë shikuesve përmes emisionit të saj, “Shiko kush luan”.

Ndërkohë, pas përfundimit të sezonit, ajo pritet që të sjellë për fansat një projekt të ri muzikor. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.