fejohet per here te katert jennifer lopez 560x416 - Fejohet për herë të katërt Jennifer Lopez?

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj, Alex Rodriguez, gjithmonë rrëmbejnë vëmendjen e mediave.

Së fundmi, ata ngritur sërish dyshimet për një fejesë të mundshme, pasi një unazë me diamant u pa në dorën e këngëtares para disa ditësh.

fejohet per here te katert jennifer lopez - Fejohet për herë të katërt Jennifer Lopez?

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez (Foto: Ethan Miller/Getty Images/Guliver)

Ishte vet Alex ai i cili publikoi një video të çiftit, ku shfaqeshin në një tribunë, ndërsa prisnin të shikonin një ndeshje bejsbolli, teksa në sy ra unaza që Lopez kishte në gisht.

Ky detaj nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga fansat, të cilët kanë bërë komente të shumta duke pyetur nëse ata vërtet janë fejuar?

Rodriguez, 43 vjeç, ka lënë të kuptohet se i ka propozuar Jenniferit, 49 vjeçe, e cila gjatë një interviste për “The Tonight Show”, i kishte thënë moderatorit Jimmy Fallon, se “kur të ndodhë”, ai do të jetë personi i parë që do ta marrë vesh.

USA TODAY ka provuar të kontaktojë me përfaqësuesit e J.Lo për të marrë një koment mbi këtë çështje, por pa sukses.

fejohet per here te katert jennifer lopez 1 - Fejohet për herë të katërt Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez (Foto: Mike Coppola/Getty Images/Guliver)

Çifti kanë filluar të dalin së bashku që nga marsi i vitit të kaluar. /Telegrafi/

fejohet per here te katert jennifer lopez 2 - Fejohet për herë të katërt Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez (Foto: Ethan Miller/Getty Images/Guliver)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.