auto unnamed15242889741 560x416 - Mbjellën drunj dekorativ në Ferizaj

Sot bëhet mbjellja e drunjëve dekorativ nëpër pjesë të ndryshme të qytetit Ferizajt.

Ky aktivitet zhvillohet në prag të Ditës Ndërkombëtare të Tokës.

Në këtë aktivitet do të marr pjesë kryetari i Komunës, Agim Aliu së bashku me drejtorët e drejtorive komunale.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.