mbyllen dy lokale masazhe ne ferizaj - Mbyllen dy lokale masazhe në Ferizaj
mbyllen dy lokale masazhe ne ferizaj - Mbyllen dy lokale masazhe në Ferizaj
Relaksimin e kënaqësinë, nuk do ta gjejnë më vizitorët.
Një lokal që ofronte shërbime të masazheve për klientë, është mbyllur nga ana e inspektorëve komunalë të Ferizajt të martën mbrëma.

Pas një kontrolle të Inspektoriatit e njëjta ndodhi edhe me një tjetër lokal, në Ferizaj që dyshohet se në të dyja kryheshin shërbime të ndaluara.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.