01 e1561795327808 - Me marihuanë në shesh, arrestohen dy persona në Ferizaj (VIDEO)

Dy persona janë arrestuar në shehin e ferizajt pasi kishin hedhur një qese me marihuanë, nga njësiti policor si dëshmi është konfiskuar substanca narkotike me peshë 1.16 gram të dyshuarit janë dërguar në stacionin policor dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit i janë liruar me procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.