terutts 780x4391 560x416 - Me shumë siklet, Teuta Krasniqi e thotë emrin e të dashurit të saj të parë
me shume siklet teuta krasniqi e thote emrin e te dashurit te saj te pare - Me shumë siklet, Teuta Krasniqi e thotë emrin e të dashurit të saj të parë

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi, ka qenë këtë javë e ftuar në emisionin “NIN”.

Në rubrikën “Thuajse ose haje”, Teuta është dashur të përgjigjet në disa pyetje pikante, në të kundërtën do të hante diçka jo të dëshiruar.

Pyetja e parë që iu bë aktores ishte mjaft private, duke iu kërkuar emri i të dashurit të saj të parë.

Për të mos pranuar sfidën e ngrënies, Teuta vendosi të përgjigjet, megjithëse ishte e kapluar nga emocionet e sikletshme.

Lexo po ashtu:

Megjithatë, ajo tha se Noki quhej i dashuri i saj i parë, ndërsa nuk kishte fare dijeni për jetën e tij tash.

Përndryshe, përgjatë emisionit, ajo tregoi edhe se është vegane, me çka la të kuptohet se nuk ushqehet me kafshë, e as produktet e tyre.

Disa nga këto ishin të servirura në tavolinën e ngrënies në lojën e sfidës, me çka ka bërë që aktorja të zgjedhë më përpara të përgjigjet se të hajë ushqimet e tilla. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.