shtepia 505x3601 - Merr flakë një shtëpi në Ferizaj

Në rrugën “Rizah Matoshi” në Ferizaj ka marrë flakë një shtëpi.

Zjarrfikësit kanë arritur që të lokalizojnë zjarrin dhe ta shuajnë me kohë.

Ekipet e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin. Ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtarë në lidhje me shkaktarin e zjarrit po dëmet janë të konsiderueshme.