shtepia 505x3601 - Merr flakë një shtëpi në Ferizaj

Në rrugën “Rizah Matoshi” në Ferizaj ka marrë flakë një shtëpi.

Zjarrfikësit kanë arritur që të lokalizojnë zjarrin dhe ta shuajnë me kohë.

Ekipet e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin. Ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtarë në lidhje me shkaktarin e zjarrit po dëmet janë të konsiderueshme.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.