da52763eff93da3da5855f5766a493fb L1 560x377 - Muzikë falas. STOP vuajtjeve për përdoruesit e iPhone.

Kushdo që ka një smartphone iphone e ka të pamundur të degjojë muzike kurdoherë që ka deshirë, madje dhe pa internet.

Kësaj vuajtje jepini fund pasi ferizaj24 vjen sot në ndihmën tuaj. Audify FM është një aplikacion të cilin mund ta shkarkoni në App Store tërësisht falas. Ky app ju mundëson përveçse të pasurit në martphonin tuaj këngët e shkarkuara dhe pa pasur akses në internet, por edhe për shkarkimin nga portalet ose aplikacionet më të kërkuara botërore si Spotify, Deezer, Soundcloud, etj..

Kështu që mos nguroni të shkarkoni aplikacionin si dhe mos harroni të na falenderoni më pas.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.