w 78 560x379 - Ndërpritet rryma gjatë shfaqjes teatrale në Ferizaj, aktorja e njohur reagon ashpër

Edhe kjo ka ndodhur në teatrin e Ferizajit.

Në shfaqjen e fundit është ndërprerë rryma dhe kjo ka ngjallur reagime.

Aktorja, Gresa Gashi me një postim në Facebook, ka kritikuar ashpër

Ndër të tjera, ajo i vuri përgjegjësinë autoriteteve.

Postimi i plotë i saj:

Nuk e di a ja vlen me reagu prap, po sinqerisht nuk po muj, A JENI MORE NORMAL! A JENI MORE NE VETI, qysh more nalet rryma ne mes te reprizes se shfaqjes me full publik, qysh more na si teater nuk jemi ne gjendje ni gjenerator me pas qysh duhet, a keni more naj pik ndjenje ne ato trupat e juj, a keni meshire e keqardhje kur e degjoni emrin AKTOR!
Qysh i shihni aktorët bash po du me dite?
Si majmuna? Si budallenj? A hajt se keta lujn qaty bojne hajgare s’mirremi na me ta? Qysh a ma jepni nje pergjigje ju autoritete…
Deri kur keshtu pash zotin..”, ka shkruar ajo.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.