w 11 560x416 - Në Ferizaj, babai e rreh të birin e mitur

Në rrugën Epopeja e Jezercit në Ferizaj, gjatë ditës së hënë është arrestuar një burrë me probleme mentale, pasi që i njëjti vazhdimisht ka sulmuar të birin e tij, shkruan Gazeta inFokus.

Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovë në raportin 24 orësh ku sipas tyre me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.