5891b927ac1fe30e18037895 560x416 - Në Ferizaj nëna braktis fëmijën e saj

Një grua nga Ferizaj dyshohet se ka braktisur fëmijën e saj.

Ndaj të dyshuarës Policia ka iniciuar hetimet se ka kryer veprën penale ‘keqtrajtim apo braktisje e fëmijës’.

E njëjta sipas procedurave policore me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.