rrahje n euml ulqin n euml mes t euml shqiptar euml ve dhe serb euml ve video hd1 560x360 - Në Ferizaj Sulmon një person, më pas i kërcënon policët

Të enjten në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj, është arrestuar një i dyshuar pasi që e kishte sulmuar fizikisht një person dy ditë më parë.

Për më tepër, kur ishte intervistuar në polici, ai i kishte kërcënuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.