aksident3 780x439 560x416 - Nga pakujdesia shoferja shkakton aksident, lëndohet një person në Ferizaj

Dje në fshatin Koshare të Ferizajt një femër ka shkaktuar një aksident.

Siç theksohet në raportin e policisë nga pakujdesia dhe kyçja e pasigurt në rrugë ajo ka goditur një veturë.

Vetura të cilin e ka goditur ka qenë duke u vozitur nga një mashkull i cili ka pësuar lëndime trupore.

Ai ka marrë edhe ndihmë mjekësore në emergjencën e Ferizajt.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.