Loading...

Një 24-vjeçar dyshohet se e ka vrarë veten rreth orës 19:30 në fshatin Gorancë të Hanit të Elezit. Në Policinë e Kosovës kanë treguar se janë duke u bërë hetime rreth këtij rasti.

“Rasti është raportor në 19:30 në fshatin Gorancë të Hanit te Elezit. Sipas hetimeve të para dyshohet për vetëvrasje me armë zjarri mashkull 24 vjeçar. Ne konsultim me prokurorin po bëhet hetim mbi vdekjen, në vend të ngjarjes janë prokurori. Mjeku e ka konstatuar vdekjen në vend të ngjarjes”, ka thënë për Express Agim Gashi, zyrtar për informim në Policinë e Kosovës në Ferizaj.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.