policia 11 560x347 - Një vajzë e vogël bie nga kati i tretë i një shtëpie në Kaçanik

Raportohet se viktima moshë e mitur femër shqiptare, në rrethana të pa njohura ka rënë nga kati i tretë i një shtëpie të pa banuar në Kaçanik.

Viktima është dërguar në QKUK-ë për tretman mjekësor.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.