w 95 560x416 - Një vajzë nga Ferizaj është zhdukur, rastin e lajmëroi babai i saj

Një vajzë nga Ferizaj është zhdukur, rastin në polici e ka raportuar babai i saj.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=42&loc=https%3A%2F%2Fwww.kosova sot.info%2Flajme%2F520411%2Fnje vajze nga ferizaj eshte zhdukur%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - Një vajzë nga Ferizaj është zhdukur, rastin e lajmëroi babai i sajAi ka deklaruar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia po e heton rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I HUMBUR /Ferizaj, 20.01.2021 – 14:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Rasti është duke u hetuar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.