nrg band me projekt te ri 560x416 - NRG Band me projekt të ri

NRG Band ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që do ta sjellë në ditët në vijim.

Njoftimin e ka bërë frontmeni i grupit, Besnik Qaka, përmes rrjeteve sociale.

Ai e ka publikuar një fotografi me mbishkrimin: “Vjen së shpejti”, duke iu referuar këngës së re.

nrg band me projekt te ri - NRG Band me projekt të ri

Projekti i ri do të vijë pas bashkëpunimit të Besnik Qakës dhe NRG Band me këngëtaren Eni Koçi.

Kujtojmë që në fund të muajit shtator u publikua videoklipi i këngës “Zemër” që numëron 2.7 milionë shikime në YouTube.

[embedded content]

Genc Prelvukaj qëndronte prapa këtij projekti, duke qenë se është producent i këngës dhe e ka shkruar edhe tekstin e këngës “Zemër”.

Ndërkohë, produksioni i tij, Black Fish Entertainment, ia kishte xhiruar videoklipin muzikor. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.