Screenshot 782 800x4501 1 560x416 - Omer Luzha nga Ferizaj ka nevojë për ndihmë, operimi duhet të kryhet me urgjencë në zemër, për dy javë

Omer Luzha nga Ferizaj i cili është tetë muajsh, duhet të operohet për shkak të keqformimit kompleks të zemrës. Prindërit e Omerit po kërkojnë ndihmë për operimin e djalit, i cili kushton mbi 33 mijë euro.

Omeri ka lindur me një keqformim në zemër, operimin e parë e ka pasur në Turqi, një javë pasi është lindur.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.