akjmsd 730x4401 560x416 - Pamje nga vetaksidenti ku vetura u përfshi nga zjarri

Një vetëaksident ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, ku një veturë është përfshirë në zjarrë, e më pas kanë intervenuar zjarrfikësit.

Lajmin e ka bërë të ditur për Insajderin zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi nga aksidenti ka marrë një person lëndime të lehta trupore.

“Në kilometrin e 27-të nga Prishtina në drejtim të Ferizajt ka ndodhur një vetëaksident rreth orës 16:40. Nga ky aksident ka mbetur një i lënduar, dhe menjëherë pas aksidentit ka shkuar njësiti i zjarrfikësve në vendin e ngjarjes, pasi ka pasur shkëndije zjarri” ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës.

Pamjet që ka siguruar Insajderi tregojnë për lëndimet trupore që ka marrë personi nga aksidenti.

 

1111 11 - Pamje nga vetaksidenti ku vetura u përfshi nga zjarri assfas 11 - Pamje nga vetaksidenti ku vetura u përfshi nga zjarri Capture 181 - Pamje nga vetaksidenti ku vetura u përfshi nga zjarri

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.