pas 30 vjetesh zoe kravitz me nje imazh nudo imiton te emen 560x416 - Pas 30 vjetësh, Zoe Kravitz me një imazh nudo imiton të ëmën

Zoe Kravitz, aktorja hollivudiane ka realizuar një set fotografik dhe një prej imazheve na ka rikujtuar të ëmën e saj.

Bukuroshja është fotografuar krejtësisht lakuriq duke mbuluar gjoksin me duar gjersa ka kujtuar të ëmën, Lisa Bonet.

Kjo e fundit, në fakt këtë pozë e kishte realizuar 30 vjet më parë për revistën e mirënjohur ‘Rolling Stone’s’.

pas 30 vjetesh zoe kravitz me nje imazh nudo imiton te emen - Pas 30 vjetësh, Zoe Kravitz me një imazh nudo imiton të ëmën

Tani, vajza po ecën në hapat e nënës duke marrë oferta të shumta për role filmike në botën e industrisë së filmave.

Për ta parë nudo aktoren do të duhet të presin kur të del në shitje edicioni i muajit nëntor të revistës.

“Unë e kam dashur gjithmonë atë fotografi, është një imazh që të mbetet në mendje, është aq i bukur”, u shpreh Zoe.

Ndryshe, Kravitz është duke punuar në projekte të reja filmike që do të mund t’i shohim gjatë vitit tjetër. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.