pas lajmit per turneun e spice girls adele publikon nje fotografi nga femijeria si fanse e grupit te vajzave - Pas lajmit për turneun e “Spice Girls”, Adele publikon një fotografi nga fëmijëria si fanse e grupit të vajzave

Anëtaret e grupit “Spice Girls” kanë bërë të ditur se do të ribashkohen për një turne në Britani të Madhe dhe ky lajm i ka gëzuar shumë fansa të tyre.

Një ndër ta është edhe këngëtarja e famshme, Adele, e cila është entuziazmuar me këtë njoftim.

Për një postimi në rrjetet sociale, ajo ka treguar se sa i është gëzuar lajmit për koncertet e grupit të vajzave duke u shprehur e gatshme për t’i ndjekur ato nga afër.

Këngëtarja angleze e ka publikuar një fotografi nga fëmijëria e saj, ku shfaqet si një fanse e flaktë e “Spice Girls”.

Lexo po ashtu:

Në prapavijë, në murin e saj, e shihen të ngjitura fotografitë e vajzave të grupit që asokohe ishte shumë i popullarizuar.

“Ha! Kështu ndihem aktualisht! Unë jam gati”, ka shkruar Adele në përshkrimin e fotografisë në Instagram.

Publikimin e saj e ka shpërndarë anëtarja e “Spice Girls”, Geri Horner, si shenjë falënderimi për mbështetjen e këngëtares së famshme. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.