auto auto auto SPORT PREVIEW Xhaka Shaqiri1529704190152976983715301685931 560x416 - Pas ndeshjes, FIFA ndal shqiptarin për të kryer testet e dopingut

Xherdan Shaqiri ka hasur në një pengesë sonte

Pas ndeshjes me Kosta Rikën, Xherdan Shaqiri dhe dy lojtarë nga Kombëtarja e Amerikës Qendrore janë detyruar të bëjnë testet e dopingut.

Lajmi u konfirmua nga Shaqiri i cili postoi një foto në rrjetet sociale teksa dukeshe i qetë dhe aspak i shqetësuar.

“Në 1/8 e finales, punë e mirë djema! Dopping test më miqtë e mijë kostarikan! 2-2 rezultat fer”, ka shkruar Shaqiri.

Screenshot 115301685941 - Pas ndeshjes, FIFA ndal shqiptarin për të kryer testet e dopingut

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.