pelqehet kurgjo nuk kallxojna nga dafina zeqiri arrin nje milion ne pak dite 560x416 - Pëlqehet “Kurgjo nuk Kallxojna” nga Dafina Zeqiri, arrin një milion në pak ditë

Dafina Zeqiri ka vazhduar me sukseset e saj.

Bukuroshja e skenës muzikore solli para pak ditësh projektin e saj të fundit “Kurgjo nuk Kallxojna”.

Ky projekt u pëlqye shumë nga adhuruesit e këngëtares, duke u dëgjuar mbi një milionë herë në YouTube në pak ditë.

Projekti është punuar në muzikë nga Cricket dhe vet Dafina.

pelqehet kurgjo nuk kallxojna nga dafina zeqiri arrin nje milion ne pak dite - Pëlqehet “Kurgjo nuk Kallxojna” nga Dafina Zeqiri, arrin një milion në pak ditë

Videoklipi u realizua nga produksioni Entermedia.

Për Dafinën ishte ky projekti i parë pas verës, ku ajo pati hitin “Kalon” me Lumi B.

Shumë shpejt Duffye sjell projektin e ri me Noizyn, i shumëpritur nga publiku. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.