rita ora atraktive ne festen e ditelindjes se motres 560x416 - Rita Ora atraktive në festën e ditëlindjes së motrës
rita ora atraktive ne festen e ditelindjes se motres - Rita Ora atraktive në festën e ditëlindjes së motrës

Rita Ora po feston ditëlindjen e motrës së saj.

Është Elena ajo që po feston ditëlindjen dhe natyristh se nuk mungoi festa mes miqve dhe familjare.

Elena që është edhe mbështetësja kryesore në muzikë e Rita Orës, ftoi miq e familjare në një festë modeste.

Aty vëmendjen e rrëmbeu natyrisht Rita me flokët e saj dresha, grimin e thjeshtë dhe veshjen.

Ajo zgjodhi një fustan të hapur në gjoks duke vënë në plan të parë, e duke tërhequr kështu shumë komente në rrjetet sociale.

Rita Ora po shijon suksesin e këngës “Let You Love Me”, që u publikua edhe me videoklip.

Ndërkaq, albumi i saj më i ri “Phoenix” publikohet në nëntor. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.