Loading...

Një ndërtesë kolektive është përfshirë nga zjarri në Ferizaj. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Policia ka sqaruar se është raportuar se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri kulmi i një ndërtese kolektive.

Njësitë e policisë dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë arritur që të lokalizojnë zjarrin.

Përveç dëmeve materiale policia nuk ka raportuar për lëndime në njerëz.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.