Loading...

Sot rreth orës 9 të mëngjesit një banesë në qytetin e Ferizajit është përfshirë nga flakët.

VIDEO

Rasti ka ndodhur në rrugën “Sali Qeku”dhe përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Shkaktar i kësaj mendoeht të jetë instalimi elektrik.

Në vendin e ngjarjes kanë falë menjëherë zjarrëfikësit, policia dhe prokuroria.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.